Horoskopi i të shtunës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë pritet për ...

Horoskopi i të shtunës/ Surpriza dhe të papritura, ja çfarë pritet për ...

23:13, 31/07/2020
A+ Aa A-

Dashi-Jeta juaj ne çift do jete shume e këndshme gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te veçanta fale disa surprizave qe do iu beje partneri. Beqaret nuk do mundin dot ta tërheqin pas vetes dike qe pëlqejnë sepse dikush tjetër do tregohet me i shkathet. Me shpenzimet tregohuni sa me te matur nëse nuk doni te keni probleme serioze.

Demi-Do ndiheni me te vetmuar se kurrë ma pare sot ju qe jeni ne një lidhje dhe do e vuani tej mase ketë gjendje. Flisni me partnerin dhe mësoni arsye pse iu ka lënë pas dore. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite euforike dhe te mbushur me takime. Shfrytëzojeni deri ne maksimum. Ne planin financiar duhet t’i bëni mire llogarite para se te hidhni çdo hap.

Binjaket-Dite mjaft pozitive dhe here pas here e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit. Beqaret meshkuj do jene me më shume fat ne dashuri. Femrat duhet te presin edhe pak dite për te ndryshuar statusin e tyre. Ne planin financiar do ju dalin plot te papritura dhe gjendja do vije duke u dobësuar.

Gaforrja-Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj sot dhe do ndani me te emocionet e mira dhe te këqija. Kjo do e forcoje edhe me tepër bashkëpunimin. Për beqaret është momenti ideal për te joshur sa me shume qe te mundin. Ne planin financiar do ju dalin vështirësi serioze. Vetëm specialistet do mund t’iu nxjerrin nga situata delikate.

Luani-Dite goxha e tensionuar dhe problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni aspak mire pranë partnerit dhe do mendoni gjera te këqija për te. Beqaret do jene me te hapur ndaj takimeve dhe nuk do ngurrojnë te kenë njohje te reja. Financat duhet menaxhuar me sa me shume përkujdes e maturi ne mënyrë qe te mos keni probleme.

Virgjeresha-Klima ne jetën tuaj ne çift nuk do jete aq e ngrohte sa ju e kishit menduar. Ne disa momente do keni edhe disa mosmarrëveshje me partnerin. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe nuk do përfitojnë aq sa do duan nga ftesat qe do iu bëhen. Financat nuk do jene aspak problematike edhe pse do kryeni ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Peshorja-Do e kundërshtoni gjate gjithë kohës partnerin tuaj sot dhe do keni mosmarrëveshje te shumta me te. Beqaret nuk do kenë sukses ne dashuri edhe pse do lëvizin çdo gur qe te kenë ne dore. Do ju duhet ende te presin edhe pak kohe. Ne planin financiar do jeni shume te vëmendshëm dhe nuk do keni as tronditjen me te vogël.

Akrepi-Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here do dashuroheni ashtu si vetëm ju dini dhe here do debatoni fort me atë qe keni ne krah. Beqaret do fillojnë me shpejt nga sa mendonin një histori te bukur dashurie. Te ardhurat do fillojnë te rriten me ritme me te shpejta nga sa mendonit.

Shigjetari-Ata qe janë ne një lidhje nuk do kenë aspak dyshime mbi partnerin dhe jeta ne çift do ju ece si e kishin ëndërruar. Disa do provojnë edhe kënaqësi dhe eksperienca te reja. Beqaret do i japin me shume prioritet se kurrë dashurisë dhe nuk do lënë vend pa kërkuar princin e kaltër. Fati do jete me ta. Gjendja e financave do mbetet delikate. Kujdes!

Bricjapi-Do i jepni me shume prioritet jetës suaj sentimentale gjate kësaj dite duke lënë pas dore miqtë dhe familjaret. Pasioni do jete i zjarrte dhe emocionet te njëpasnjëshme. Beqaret do ndihen shume mire me statusin qe kane dhe as qe do duan te bëjnë ndryshime. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë dhe do i zgjidhni te gjitha problemet e mbetura pezull.

Ujori-Dite shume e këndshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për mrekulli me partnerin dhe nuk do keni aspak mosmarrëveshje. Beqaret do ndihen gati për aventura sado qe ato te zgjasin. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi megjithatë me pak përkujdes do ja dilni mbanë. Disa familjare do ju gjenden afër.

Peshqit-Do jeni shume xheloze sot ne jetën tuaj ne çift dhe kjo do e nxehe ne disa momente atmosferën. Mire është te qetësoheni dhe te flisni haur dhe përballë me partnerin. Beqaret do jene tërheqës dhe do marrin propozime pa fund. Financat do mbeten ashtu si kane qene. Te paktën do keni aq para sa me për te kryesh shpenzimet me te domosdoshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco