‘Pa koncerte dhe pa pare, por jam pa stres’, Gjyste Vulaj nuk ankohet për masat e Qeverisë

‘Pa koncerte dhe pa pare, por jam pa stres’, Gjyste Vulaj nuk ankohet për masat e Qeverisë

23:00, 31/07/2020
A+ Aa A-

Gjyste Vulaj përmes një postimi të bërë ka kujtuar datat e koncerteve të vitit të kaluar, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, duke qenë se tashmë ky vit është i mangët nga kjo pjesë, jo vetëm për Gjyste Vulajn, por për të gjithë artistët, këngëtarja nuk po e ka problem aspak.

Ajo ka shkruar se këtë vit është e lirë pa koncerte e para, por nuk ka stres, pasi e rëndësishme është të ketë shëndetin.

“Keshtu cdo sezon veror ama ket vit e lirë, relaks, pa para, por pa stres. Është në rregull, vec tkem shendetin. Puthje per te gjithe juve”, ka shkruar Gjystja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco