Angelina dhe Brad thyejnë akullin midis tyre, aktori fotografohet me motorr jashtë shtëpisë së ish-partneres së tij

Angelina dhe Brad thyejnë akullin midis tyre, aktori fotografohet me motorr jashtë shtëpisë së ish-partneres së tij

22:30, 31/07/2020
A+ Aa A-

Qe prej ndarjes, ata nuk ishin pare bashke.

Që prej periudhës së pandemisë, aktori është parë të vizitojë ish-bashkëshorten dhe fëmijët e tyre përgjatë muajve qershor dhe korrik.

Së fundmi Pitt është fotografuar duke shkuar me motorr në shtëpinë e Jolie për të vizituar fëmijët.

Kjo pamje e aktorit ka tërhequr vëmendjen e gjithë ndjekësve, të cilët mendojnë se Angelina dhe Brad i kanë lënë në të shkuarën problemet e tyre dhe tani gëzojnë një raport normal.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco