Emina Çunmulaj uron Bajramin: Në gëzim e lumturi, gjithmonë e festofshim

Emina Çunmulaj uron Bajramin: Në gëzim e lumturi, gjithmonë e festofshim

20:46, 31/07/2020
A+ Aa A-

Nuk mungoi urimi i Eminas me rastin e festës.

Bestimtarët myslimanë sot festojnë Kurban Bajramin, edhe pse kësaj radhe festa është më ndyshe.

Ky Bajram po festohet nën thirrjet që të evitohen vizitat familjare për shkak të përhapjes së COVID-19.

Fytyrat publike kanë shkruar urime të shumta përmes rrjeteve sociale, mes tyre edhe modelja Emina Çunmulaj.

“Urime Bajramin. Ishalla ju ka gjet shnosh e mire pran familes dhe ne gezim e lumturi gjithmon e festoshim”, ka shkruar ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco