Anxhelina vazhdon pushimet, ja dhe një foto seksi

Anxhelina vazhdon pushimet, ja dhe një foto seksi

20:25, 31/07/2020
A+ Aa A-

Bukuroshja shqiptare, Anxhelina Hadergjonaj është duke vazhduar pushimet.

Ajo përsëri ka ardhur me një imazh të ri, ku tregon anën e saj seksi, shkruan Syri Kosova.

Duke vënë në pah trupin e saj, ajo duket shumë joshëse.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco