Getoar Selimi uron Bajramin me një foto që lidhet me pandeminë

Getoar Selimi uron Bajramin me një foto që lidhet me pandeminë

19:57, 31/07/2020
A+ Aa A-

Ndjekësit e tij të fesë islame i ka uruar për festën e Kurban Bajramit.

Por, duke qenë se jemi duke u përballur me pandeminë, ai zgjodhi një foto të veçantë për ti uruar të gjithë, shkruan Syri Kosova.

Ghetto Geasy ka këshilluar ndjekësit që të kenë kujdes me vendosjen e maskave dhe ta mbajnë distancën edhe në këtë ditë feste.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco