Arilena përsëri mahnit rrjetin me bikini të bardha

Arilena përsëri mahnit rrjetin me bikini të bardha

18:47, 31/07/2020
A+ Aa A-

Bukuroshja Arilena Ara na ka mahnitur në këtë vit.

Kjo se, ajo në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, po publikon fotografi e video të ndryshme, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, bukuroshja ka pozuar me bikine të bardha dhe dukej tejet seksi.

Kujtojmë që Arilena së fundmi ka dhënë edhe intervista për revista të ndryshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco