Me këto foto Adelina paralajmëron projektin e ri

Me këto foto Adelina paralajmëron projektin e ri

18:10, 31/07/2020
A+ Aa A-

Po vjen me këngë të re.

Adelina Berisha ka zgjedhur rrjetin social Instagram që të tregojë se projekti i ri muzikor po vjen së shpejti, shkruan Syri Kosova.

Në foto, këngëtarja shihet e veshur me të shkurta dhe dukej shumë seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco