Anxhelina provokon ndjekësit me pozën

Anxhelina provokon ndjekësit me pozën

16:38, 31/07/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja shqiptare duket tejet seksi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, po i shijon pushimet në bregdetin shqiptar.

Duket se as asaj, pandemia nuk ia prishi planet dhe duket se po e shijon në maksimum detin.

Anxhelina ka ditë që po publikon imazhe ku duket seksi e veshur në bikini, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Në mes të detit, në bikini të zeza dhe duke marrë pozën provokuese, Anxhelina u kthye në emrat e komentuar në media.

View this post on Instagram

????

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco