Lajm i ëmbël nga ‘Xhumali’, aktori i ‘Çukurit’ bëhet baba për herë të parë

Lajm i ëmbël nga ‘Xhumali’, aktori i ‘Çukurit’ bëhet baba për herë të parë

17:10, 20/07/2020
A+ Aa A-

Një tjetër aktor i serialit “Çukur” është bërë baba për herë të parë. Bëhet fjalë për aktorin Necip Memili i cili luan rolin e Xhumalit në serialin shumë të ndjekur që transmetohet në TV Klan. Bashkëshhortja e aktorit ka sjellë në jetë një vajzë.

Mediat turke bëjnë të ditur se çifti i ka vendosur vajzës emrin Asia. Edhe më herët, aktori kishte shprehur dëshirën për t’u bërë baba i një vajze. Ai dhe bashkëshortja Didem Dayicioglu janë shumë të lumtur dhe po shijojnë ditët e para si prindër.

Kujtojmë që së fundmi edhe një tjetër aktor nga “Çukur” u bë baba për herë të parë. Erkan Kolç ak Kostendil u bë baba i një djali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco