FOTO/ Klaudia Pepa pozon n*do në oborrin e shtëpisë/ Po a panë gjë fqinjët e saj?!

FOTO/ Klaudia Pepa pozon n*do në oborrin e shtëpisë/ Po a panë gjë fqinjët e saj?!

14:20, 20/07/2020
A+ Aa A-

Klaudia Pepa ka ndezur rrjetin teksa postoi një foto nudo në Instagram.

Balerina shqiptare shfrytëzoi hapësirat e shtëpisë për të realizuar pozën e nxehtë.

Image

Por Klaudia Pepa u siguruar që të mos ekspozonte më shumë se ç’duhet duke mbuluar pjesët intime me kapele teksa u shpreh se fqinjët e saj nuk panë asgjë në momentin që po bënte foton.

Por theksoi se edhe pse e bëri realizoi shpejt pozën rezultati nuk ishte i keq dhe se s’do guxonte ta realizonte jashtë, pasi për të do ishte e sikletshme.

“Kuptohet që jam e paduruar për detin dhe pushimet?  Sidoqoftë, këtë foto e bëra në shtëpi, fqinjët nuk panë asgjë  Por e bëra shumë shpejt dhe në fund rezultati nuk është keq… por nuk do të guxoja ta realizoja jashtë, do të ishte pak e sikletshme!!! ”- shkroi balerina.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco