‘Një tallje b*the e tepërt’ Olti Curri reagon ashpër pas vendimit për mbylljen e lokaleve të natës

‘Një tallje b*the e tepërt’ Olti Curri reagon ashpër pas vendimit për mbylljen e lokaleve të natës

13:55, 20/07/2020
A+ Aa A-

Olti Curri ka reaguar ndaj vendimit lexo këtu të qeverisë për mos lejimin e muzikës pas orës 20:00.

Me nota ironie blogeri pohon se muzika lejohet në 19:59 dhe jo në 20:00.

Gjithashtu ai solidarizohet me bizneset të cilat do të preken ekonomikisht nga ky vendim i fundit i qeverisë.

Postimi i plotë:

Kjo histori virusi duket haptaz qe po i sherben disa njerezve dhe po falimeton pa meshire shume e shume te tjere… Muzika lejohet ne 19.59 por ndalohet ne 20.01 ?! Nje tallje bythe e tepert. Solidaritet me bizneset dhe stafin e tyre qe rrezikojne buken e familjes.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco