Fotografohet nga paparacët, ‘Pelin’ magjep me fizikun e saj

Fotografohet nga paparacët, ‘Pelin’ magjep me fizikun e saj

10:24, 20/07/2020
A+ Aa A-

 Aktorja 36-vjeçare, Bade Isçil ka nisur pushimet.

Bade e cila njihet si “Pelin” nga roli në serialin “Vrasje të vogla”, po i kalon pushimet me djalin e saj, Azur.

Aktorja ndodhet në destinacionin turistik shumë të frekuentuar, në Bodrum.

 Ajo u fotografua nga paparacët e veshur me bikini dhe i befasoi të gjithë me linjat trupore.

 Pavarësisht karantinës, aktorja duket në super formë.

Bade është divorcuar nga bashkëshorti i saj në vitin 2016 dhe po e rrit e vetme djalin.

Aktorja i është dedikuar plotësisht vogëlushit, por edhe ka vazhduar karrierën.

Roli i saj më i spikatur ka qenë në serialin “Kuzey Guney” dhe “Vrasje të vogla”.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco