Gjithmonë e përkushtuar ndaj fëmijëve, Angelina Jolie fotografohet me maska me djalin në Los Angeles

Gjithmonë e përkushtuar ndaj fëmijëve, Angelina Jolie fotografohet me maska me djalin në Los Angeles

23:29, 19/07/2020
A+ Aa A-

Angelina Jolie ka dalluar gjithmonë për kujdesin ndaj fëmijëve të saj. Së fundmi aktorja është fotografuar teksa ka kaluar kohë me djalin e saj 16-vjeçar, Pax Jolie.

Angelina ka zgjedhur të drekojë me të birin, duke u shfaqur në publik me maska në Los Angeles.

Një javë më parë, Jolie iu desh të takonte ish-bashkëshortin e saj, Pit për shkak të ditëlindjes së dy binjakëve të tyre, Vivienne dhe Knox.

Kujtojmë se Angelina është përkushtuar totalisht në rritjen e fëmijëve të saj dhe këtë fakt e ka pranuar në çdo intervistë të dhënë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco