Afrona Dika i bën një surprizë të këndshme Bleros për ditëlindje

Afrona Dika i bën një surprizë të këndshme Bleros për ditëlindje

22:22, 19/07/2020
A+ Aa A-

Blero është në prag të ditëlindjes, dhe bashkëshortja e tij ka organizuar një darkë për të pritur bashkë 12-shin, shkruan lajmi.net.

Afrona është treguar shumë romantike duke stolisur një kabinë në breg të detit, dhe në pjatat e ushqimit i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit.

Këngëtari hyri në Instagram për t’i ndarë disa imazhe nga kjo darkë, dhe falënderoi gruan e tij për këtë surprizë të këndshme të ditëlindjes.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco