Nga Nju Jorku, Dua Lipa sjell poza pa reçipeta

Nga Nju Jorku, Dua Lipa sjell poza pa reçipeta

21:58, 19/07/2020
A+ Aa A-

Dua Lipa erdhi atraktive në fotografitë e fundit.

Dua Lipa ditë më parë udhëtoi bashkë me të dashurin e saj, Anwar Hadid në Nju Jork, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ditët e fundit vizitoi prindërit e Anwarit në fermën e tyre, ndërsa nuk munguan fotografitë nga atje.

Në imazhet që i ndau me ndjekësit sot, Dua u shfaq e veshur me një palë pantallona të zi dhe ‘bodysuit’ të bardhë.

Këtë të fundit e kishte veshur pa reçipeta dhe dukej tejet provokuese, ndërsa menjëherë u ‘vërshua’ nga komentet e ndjekësve.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Dua Lipa është “Hallucinate”, i vizualizuar me një klip të animuar.

View this post on Instagram

back by popular demand ????????‍??

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco