Rikthehet me pozat provokative Oriola Marashi, pozon me minibikini: U bë deti kos

Rikthehet me pozat provokative Oriola Marashi, pozon me minibikini: U bë deti kos

13:54, 16/07/2020

Oriola pozoi në det e veshur me bikini mikroskopike duke ekspozuar më shumë se ç’duhet.

Image

Në njërën nga fotot, ajo u shfaq duke mbajt gjoksin me duar në det dhe vuri në pah linjat trupore seksi.

“U bë deti kos”- shkroi modelja.Image

Oriola Marashi dukej mjaft joshëse dhe tërheqëse në imazhet e nxehta duke ngritur temperaturat pasi kishte kohë që modelja nuk publikonte foto të tilla.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco