Cilit stilist të njohur i vinin në dukje në fëmijëri ngjashmërinë me Ardit Gjebrean?

Cilit stilist të njohur i vinin në dukje në fëmijëri ngjashmërinë me Ardit Gjebrean?

13:28, 16/07/2020

Stilisti i njohur i VIP-ave, Niko Komani, është ndjerë nostalgjik dhe ka ndarë së fundmi një foto nga fëmijëria e tij.

Ai shfaqet shumë ndryshe, më i mbushur dhe me syze optike.

Por ajo çka ka tërhequr vëmendjen është shkrimi krahas fotos, ku Niko tregon se në fëmijëri i vinin në dukje ngjashmërinë me moderatorin e njohur, Ardit Gjebrea, me siguri për shkak të syzeve.

“Dikur në këtë moshë më thonin: Je fiks si @arditgjebra. Se kuptoja arsyen por direkt këndoja: Eja me mua ejaaaa”, shkruan Niko.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco