Aktorja italiane tregon se si ‘e mashtroi’ Can Yaman

Aktorja italiane tregon se si ‘e mashtroi’ Can Yaman

07:25, 16/07/2020

Aktorja italiane Francesca Cipriani ka treguar se si ylli i kinematografisë turke, Can Yaman e bëri të dashurohej me të dhe më pas injoroi të gjitha mesazhet e saj.

Cipriani u shpreh se ajo u njoh me aktorin e famshëm turk Yaman në studion e një programi italian ku ishin të ftuar në Itali.

“Ishim të dy të ftuar tek emisioni i Barbara D’Urso. Ai më buzëqeshi gjithë natën. Më bëri elektroshok me sy.”– tregoi Francesca. “Më premtoi se do të takoheshim por s’më takoi kurrë.”

Aktorja rrëfeu se Can Yaman e injoronte dhe nuk i kthente përgjigje mesazheve të saj, duke mos i dhënë asnjë shpjegim.

“Kam qarë për të çdo ditë, i kam shkuar por nuk më është përgjigjur. Pse ma bëri këtë?”– u shpreh Francesca Cipriani.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco