Kur Alba përton të pozojë…

Kur Alba përton të pozojë…

23:15, 14/07/2020

Pushimet po i vazhdon akoma.

Bukuroshja shqiptare, Alba Hoxha, ka hedhur një fotografi të re në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet se ishte e veshur me bikine dhe shikonte si e pafajshme.

“Kur perton te pozosh” është shkrimi i lënë në foto.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kur perton te pozosh ????

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco