Beatrix i çon këmbët në makinë

Beatrix i çon këmbët në makinë

23:44, 13/07/2020

Njihet për pozat provokative.

Beatrix Ramosaj ka hedhur në Instagram një fotografi të re ku prapë se prapë shihet se pozoi në formë joshëse, shkruan Syri Kosova.

Atë e fotografuan në veturë derisa po udhëtonte me këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj.

Bea ishte e veshur me të shkurta dhe kishte ngritur këmbën lartë.

View this post on Instagram

Road trip with my angel @anxhelina ????????????

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco