Kur s’ke bikini… ke gjethe të madhe

Kur s’ke bikini… ke gjethe të madhe

23:20, 13/07/2020

Gensis Lopez edhe njëherë e mahniti rrjetin.

Bukuroshja e latinëve në Instagram ka hedhur një fotografi në të cilën shihet se pozoi në formë shumë seksi, shkruan Syri Kosova.

Genesis nuk kishte sytjena, por, gjoksin e mbuloi me një gjethe të madhe.

Edhe ana poshtme e saj mori vëmendje, për shkak se bukuroshja shihet se ka veshur të brendshme ngjyrë trupi dhe dukej sikur nuk ka veshur asgjë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco