JLo dhe Maluma përgatisin surprizën e madhe

JLo dhe Maluma përgatisin surprizën e madhe

22:15, 13/07/2020

Një hit në ardhje.

Dy emrat e njohur, Jennifer Lopez dhe Maluma janë bërë bashkë për një projekt muzikor, shkruan Syri Kosova.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjetit social Instagram, në të cilën ajo ka pozuar së bashku me këngëtarin Maluma.

Dyshja janë shfaqur me shumë stil në imazhet e postuara.

Kujtojmë se J.LO ka qenë duke u izoluar së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, për shkak të pandemisë COVID-19.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco