‘Ç’mund t’i kërkoja Zotit më shumë’, në ditën e lindjes Klea e përshkruan jetën e saj me tre foto speciale

‘Ç’mund t’i kërkoja Zotit më shumë’, në ditën e lindjes Klea e përshkruan jetën e saj me tre foto speciale

21:55, 13/07/2020

Në ditën e saj të lindjes, Klea Huta ka zgjedhur ta urojë veten me tre foto mjaft speciale për të.  Fotot janë nga periudha e lidhjes me Elgitin, momenti kur u martuan dhe momenti kur u bënë prindër për herë të parë të vogëlushit Krid.

 “Ç’mund t’i kërkoja Zotit më shumë”, shkruan Klea krahas fotove dhe në sfond është kënga e Alban Skënderajt, “Unë dhe ti”, që me sa duket është e preferuara Kleas për të përshkruar jetën e saj.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme edhe Elgiti e uroi Klean publikisht për 27-vjetorin e lindjes me fjalët e ëmbla, duke e quajtur atë gruan dhe mamanë më të mrekullueshme në botë.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco