VIDEO/ 'Festë në kohë korone', Bora dhe Donaldi kërcejnë në mes të rrugës

VIDEO/ 'Festë në kohë korone', Bora dhe Donaldi kërcejnë në mes të rrugës

08:35, 13/07/2020

Një ndër çiftet më të komentuar në media janë padyshim Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Dyshja janë bashkë prej më shumë se një viti dhe nëse dikur tregoheshin shumë diskretë rreth lidhjes së tyre, tani nuk fshihen më.

Image

Si Donaldi ashtu dhe Bora nuk i kursejnë fotot dhe videot në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, Donaldi ka publikuar videon më epike, në të cilën shihen duke kërcyer në mes të rrugës.

Image

"Ore mjafton të duash se e gjen zgjidhjen për party edhe në kohë korone", ka shkruar aktori krahas videos, duke etiketuar partneren.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco