E rrethuar nga kafshët, Dua: E lumtur, e lumtur, e lumtur

E rrethuar nga kafshët, Dua: E lumtur, e lumtur, e lumtur

23:46, 12/07/2020

Në deti ishin bashkë.

E nga deti, Dua dhe Anëar kaluan në një vend tjetër për ta vazhduar qëndrimin së bashku, shkruan Syri Kosova.

Dua së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të shkrepura në ambientet e fermës së familjes Hadid, teksa thotë se është shumë e lumtur.

Duke u argëtuar bashkë me kafshët, ndërsa shkruan “E lumtur, e lumtur, e lumtur”.

Vieë this post on Instagram

happy happy happy

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco