Cilin aktor mashkull do puthte në buzë Amos Zaharia gjatë një roli?

Cilin aktor mashkull do puthte në buzë Amos Zaharia gjatë një roli?

23:26, 12/07/2020

Amos Zaharia ka qenë ditën e sotme i ftuar në ‘E diell’ ku i është përgjigjur të gjitha pyetjeve rreth jetës private, raportit me njerëzit me të dashur dhe karrierës si aktor.

I pyetur se cilin aktor mashkull dhe femër do donte të puthte teksa i duhet të aktrojë, Amosi është përgjigjur duke shkatuar mjaft të qeshura.

Zaharia ka pohuar se do puthte aktorin Bujar Asqeriu, ndërsa vajzë Niada Saliasin, pasi mendon se kjo e fundit është aktore shumë e mirë. Sinqeriteti i Amosit është vlerësuar nga të gjithë, të cilët kanë qeshur pas përgjigjeve spontane të aktorit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco