Gjithmonë pranë fëmijëve, Gent Zenelaj zbulon fundjavën pranë detit me djalin dhe vajzën

Gjithmonë pranë fëmijëve, Gent Zenelaj zbulon fundjavën pranë detit me djalin dhe vajzën

21:20, 12/07/2020

Gentian Zenelaj ka treguar gjithmonë me postimet e ndryshme se sa i lidhur është me fëmijët e tij, djalin dhe vajzën. Së fundmi aktori ka ndarë disa momente nga fundjava e kaluar me ta pranë detit, ku shfaqen të tre mjaft të qeshur.

Genti i ka shoqëruar këto foto me disa emoji zemrash, duke treguar se koha e kaluar pranë fëmijëve është gjithmonë më e bukura.

Zenelaj ka treguar gjithashtu se gëzon një raport shumë të ngushtë me vajzën e tij, e cila jo vetëm duket një kopje e aktorit, por duket se i dhuron atij dhe momentet më të lumtura midis shumë të qeshurave.

View this post on Instagram

????????????????????????

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco