FOTO/ Ajka ka ditëlindjen, por ky urim i Besit për të na shkríu së qeshuri

FOTO/ Ajka ka ditëlindjen, por ky urim i Besit për të na shkríu së qeshuri

13:40, 12/07/2020

Ajka feston sot ditëlindjen dhe babi Bes Kallaku nuk mund të ishte më i lumtur.

Aktori i njohur i humorit ka publikuar një foto të vjetër të vajzës së tij kur ishte ende e vogël, dhe duhet ta shikoni për të kuptuar sesi është të kesh babi Besin.

Besi i ka vendosur syzet e tij vogëlushes dhe ka realizuar një foto fantastike që do të mbetet një kujtim i bukur për të dy.

Por më i bukur akoma është dedikimi i tij për Ajkën, që na préku zemrat:

 ‘MĂ« e shtrenjta, Ajka e jetes, e shpirtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua te qeshuren! @xhensilamyrtezaj Faleminderit secilit nga ju per cdo urim! Zoti ju rujt!!!’

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj e kanë treguar shpesh herë profilin e vajzës së tyre, dhe tashmë nuk e mbajnë më sékret bukuroshen.

Megjithatë fotot e Ajkës kur ishte ende e vogël, në muajt e parë të lindjes na kanë munguar!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco