' Zogu i Tiranës' feston sot ditëlindjen, ja si u surprizua në mesnatë nga miqtë e tij

' Zogu i Tiranës' feston sot ditëlindjen, ja si u surprizua në mesnatë nga miqtë e tij

11:53, 11/07/2020

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës" feston sot ditëlindjen.

Ai ndodhet në arrest shtëpie, por megjithatë në ditën e tij të veçantë nuk kanë munguar surprizat nga njerëzit e dashur.

Hermesi është surprizuar që në mesnatë nga miqtë e tij, me të cilët ka festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Miqtë i kanë dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila, si dhe dhurata të shumta luksoze.

Nuk dihet ende sa do të zgjasë arresti në shtëpi por fansat po presin rikthimin e tij në ekran.

Kujtojmë se 26-vjeçari i ka mohuar akuzat e tij dhe ka deklaruar se është i pafajshëm.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Mi Na14/07/2020 09:07

Si nuk ju vjen rende qe mereni me funderinat. Injorancia ne Shqiperi ska fund!

AQmerikani12/07/2020 15:58

Ne gop te sames kesaj shoqerie qe pranon te behen vipa byth..q...ne gop te sames korbave te krimbur dhe te gjithe ata qe I shkojne pas...pares!

Shto koment

Denonco