U rrah brutalisht nga 'Rustem pasha', për herë të parë fotot rrënqethëse të Deniz Bulutsuz

U rrah brutalisht nga 'Rustem pasha', për herë të parë fotot rrënqethëse të Deniz Bulutsuz

11:22, 11/07/2020

Ditë më parë një skandal lidhur me një prej aktorëve më të njohur turq pushtoi mediat turke.

Ozan Guven i njohur prej rolit të Rustem Pashait në serialin e madhërishëm akuzohet se ka rrahur të dashurën e tij,  Deniz Bulutsuz.

Gjithashtu ditë më parë gjykata mori dhe vendimin për aktorin turk.

Atij nuk i lejohet për 4 muaj ti mos i afrohet të dashurës së tij as në ambjentin e punës dhe as afër shtëpisë ku ajo banon.

Dhe së fundmi në mediat turke po qarkullojnë foto rrënqethëse të Deniz ku shihen hematoma dhe çarje në trupin e saj nga dhuna e ushtruar.

Dhe pse foto janë dëshmi e gjallë Ozan Guven vazhdon me pretendimin se kjo nuk është e vërtetë dhe ky incident është krijuar për ti prishur karrierën.

ImageImageImageImageImage

Image

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco