Tayna tregon pse po i rriten të pasmet çdo ditë

Tayna tregon pse po i rriten të pasmet çdo ditë

22:41, 10/07/2020

Tayna iu përgjigj ndjekësit që e pyeti për të pasmet.

Tayna është një nga rep-artistet më të suksesshme aktualisht në vend, e cila numëron disa hite.

Ajo njihet edhe për linjat trupore, për të cilat komentohet shumë dhe kujdeset në maksimum që të jetë në top-formë.

Një prej ndjekësve i shkruan “Pse po të rriten të pasmet tua çdo ditë e më shumë?”, ndërsa reperja iu përgjigj me disa ‘emoji’, duke treguar se është ushqimi ai që e bëri të shtojë peshë.

Kujtojmë se rep-artistja gjatë ditës së sotme ka konfirmuar se nënshkroi kontratë me “Sony Music”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco