A ka ikur Xhemi Shehu nga TCH? Ja çfarë flitet

A ka ikur Xhemi Shehu nga TCH? Ja çfarë flitet

13:27, 10/07/2020

Pas më shumë se 15 vite në ekranin e Top Channel, moderatorja Xhemi Shehu duket se e ka parë të arsyeshme të shkëputet nga ky televizion.

Burime të brendshme dhe të sigurta thonë për Anabel.al se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel.

Ndonëse nga ana e Xhemit nuk ka ende një reagim, burimet theksojnë se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen.

Lajmi i largimit të Xhemit vjen pak kohë pas zërave të pakonfirmuar të largimit të regjisorit Altin Basha dhe të një pjesë të aktorëve të programit të humorit, “Portokalli".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco