Ish futbollisti i Fenerbahçes gdhend në trup sytë e bashkëshortes

Ish futbollisti i Fenerbahçes gdhend në trup sytë e bashkëshortes

12:56, 10/07/2020

Ish futbollisti dhe i kombëtares së Turqisë Semih Senturk ka hapur sezonin e pushime së bashku me familjen dhe ndodhen në Bodrum.

Image

Familja Senturk është parë në plazh një ditë më parë ku ish futbollisti së bashku me vajzat e tij po shijonin detin dhe diellin.

Image

Por ajo çfarë në sy tek ish futbollisti ishte tatuazhi që kishte në shpinën e tij që ishin sytë e gruas së tij ,Pinar Senturk.

Image

Pinar dhe Semih u martuan në vitin 2003 dhe kanë dhe tre vajza.

Nga fotot që ish futbollisti publikon në rrjete sociale ato duken se janë një familje e lumtur.  

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco