Baba për herë të tretë/ Modeli shqiptar publikon momente nga prerja e kërthizës së bebit

Baba për herë të tretë/ Modeli shqiptar publikon momente nga prerja e kërthizës së bebit

12:23, 10/07/2020

Menaxheri i njohur, Alessio Alia është bërë baba për herë të tretë.

Image

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Alessio përmes Instagram-it, ku ka ndarë fotot nga salla e lindjes.

Ai ka zbuluar edhe emrin e vogëlushit të sapoardhur në jetë, të cilin kanë vendosur ta quajnë Zayn Izaak Alia.

Nga fotot duket se edhe Alessio ka qenë pranë partneres në sallën e lindjes dhe me siguri kanë përjetuar emocionet më të forta.

Alessio dhe Catherine janë edhe prindër të dy fëmijëve të tjerë, një vajze dhe një djali.

Image

ImageImage

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco