Njihuni me ukrainesen që po thyen rekord me gjoksin e saj

Njihuni me ukrainesen që po thyen rekord me gjoksin e saj

12:05, 10/07/2020

Emri i saj është Mila Kuznetsova dhe mban rekordin në Ukrainë përsa i përket gjoksit.

Me një perimetër prej 135,5 cm ajo renditet e 13-ta në botë.

Në vitin 2019 rekordin e mbante Allegra Cole gjoksi i të cilës kishte një perimetër prej 138 centimetër.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco