Fansat konfuzë me postimin e Aurela Hoxhës: Është mami apo motra?

Fansat konfuzë me postimin e Aurela Hoxhës: Është mami apo motra?

10:02, 10/07/2020

 Ditën e sotme, modelja e njohur Aurela Hoxha i ka bërë një dedikim mjaft special nënës së saj me rastin e ditëlindjes.

“Gëzuar ditëlindjen mamit tim. Të dua”, shkruan ajo krahas fotos së znj. Eli.

Mirëpo ajo që i ka rënë në sy fansave është pa dyshim bukuria dhe freskia e saj.

Madje ata arrijnë deri aty sa ta pyesin Aurelën nëse është mami apo motra e saj, duke qenë se ajo ngjan mjaft e re.

Me siguri këto komente do e kenë bërë Aurelën të ndihet edhe më mirë, pasi çdo vajze i pëlqejnë komplimentet për nënën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco