'Si të dal kështu te moti?', Alba Hoxha zbulon vesin e saj më të keq

'Si të dal kështu te moti?', Alba Hoxha zbulon vesin e saj më të keq

08:28, 10/07/2020

Balerina e njohur dhe njëkohësisht prezantuesja e motit në Tv Klan, Alba Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, me anë të një postimi ajo ka treguar vesin e saj më të keq, të cilin ndodh ta kenë dhe shumë të tjerë.

Alba nuk rri dot pa ngrënë thonjtë dhe provën e ka publikuar në Instastory.

Ajo ka fotografuar duart e saj dhe ka shkruar:

"Si mund të dal kështu te moti? Po ju i hani thonjtë?".

Prezantuesja bën mirë të heqë dorë nga ky ves, ose përndryshe në çdo dalje të saj, ndjekësit do dinë ku t'i kenë sytë!

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

99-9910/07/2020 11:01

prapseprap eshte me mire tek moti sesa tek semafori

Shto koment

Denonco