Majk dhe Ledri gati për klipin, ja vendi që kanë zgjedhur për të xhiruar

Majk dhe Ledri gati për klipin, ja vendi që kanë zgjedhur për të xhiruar

23:47, 08/07/2020

Pak ditë më parë, lajmi se Ledri dhe Majk do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë bëri mjaft bujë.

Mirëpo, tashmë kur kënga është finalizuar nga Big Deal Records është koha për të realizuar videoklipin.

Sipas Prive gjatë kësaj jave do të bëhen xhirimet në bregdetin shqiptar nga Entermedia, teksa publikimi pritet të ndodhë javën që vjen. Me siguri ky lajm ka gëzuar fansat e dyshes, të cilët mezi po presin për një tjetër hit veror.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco