Ngjashmëri apo kopjim? Çiljeta identik si modelja e klipit të këngëtarit kosovar

Ngjashmëri apo kopjim? Çiljeta identik si modelja e klipit të këngëtarit kosovar

23:34, 08/07/2020

Çiljeta Xhilaga ditë më parë ka lansuar një këngë të re, në bashkëpunim me Marsin.

E në klipin e këngës në fjalë, ajo u paraqit me pamje arabe, shkruan Syri Kosova.

Por, veshja dhe forma se si u stolis Çili, ngjanë shumë me modelen te klipi i këngëtarit Gunzey, përkatësisht te klipi Morocco.

Klipi Morocco u publikua në shkurt të këtij viti.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco