Nga pushimet, Nicole tregon të pasmet bombastike

Nga pushimet, Nicole tregon të pasmet bombastike

22:30, 08/07/2020

Ka shkuar me pushime.

E nga atje, Nicole Scherzinger ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në formë shumë seksi.

I dashuri i saj e fotografoi nga pas dhe ajo duket shumë bombastike.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Discovering new worlds outside, Brings discovering new worlds within ourselves. Evolution is Liberating! ??????????

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco