Bukuroshja pozon me të pasme të kthyera nga ne

Bukuroshja pozon me të pasme të kthyera nga ne

22:10, 08/07/2020

Thalia Hall ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë shihet se pozoi me bikine.

Por, edhe kësaj radhe, ajo zgjodhi bikine vijë dhe duket sikur po dëshiron që të dal sa më e zhveshur që është e mundur, shkruan Syri Kosova.

Duke u kthyer nga pas, Thalia duket shumë bombastike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco