Zaimina shfaqet mahnitëse në fustan të kuq

Zaimina shfaqet mahnitëse në fustan të kuq

21:52, 08/07/2020

Zaimina Vasjari ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, e ka ngacmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ani pse nënë ajo ka arritur që ti ruajë linjat trupore pas lindjes, madje po u bën konkurrencë edhe artisteve të tjera shqiptare.

Këtë e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e fundit ku fustani me ngjyrë të kuqe dhe tejet i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka.

Zaimina ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor mirëpo po punon për biznesin e saj.

View this post on Instagram

???? @zv_collections ????????

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco