Një tjetër imazh seksi nga pushimet e Adelinës

Një tjetër imazh seksi nga pushimet e Adelinës

21:36, 08/07/2020

Përkundër pandemisë, ka nisur pushimet.

Bukuroshja Adelina Berisha në Instagram ka hedhur një foto nga vendi ku po relaksohet në këto ditë të nxehta, shkruan Syri Kosova.

Ajo në foto shihet ka veshur një fustan neon i cili ia ka theksuar format seksi trupore.

Me një buzëqeshje në fytyrë, Adelina dukej elegante dhe shumë e bukur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco