Rashelin shikojeni dy herë, nuk është krejt e zhveshur

Rashelin shikojeni dy herë, nuk është krejt e zhveshur

20:32, 08/07/2020

Ka luajtur me imagjinatën.

E bukura Rashel Kolaneci ka hedhur një fotografi të re në Instagram dhe dukej superseksi, shkruan Syri Kosova.

Ajo vërehet se ka veshur një fustan ngjyrë trupi dhe dukej sikur ishte e zhveshur.

Me të pasmet bombastike, Rashel nuk do shumë koment.

View this post on Instagram

1/1 ????

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco