Eriana përsëri në rrjetë

Eriana përsëri në rrjetë

22:42, 07/07/2020

Është një nga zeshkanet më të mira të Instagramit.

Eriana ka hedhur një fotografi në Instagram, me të cilën ka mahnitur gjithë ndjekësit e saj, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet se doli përsëri me bikine dhe përsëri ishte në rrjetë.

E tillë, padyshim që Eriana nuk i la fort vend imagjinatës mashkullore.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco