Kështu marrin rreze dielli dy shoqet e njohura

Kështu marrin rreze dielli dy shoqet e njohura

22:26, 07/07/2020

Gwen Singer dhe Holly janë shoqe të mira.

Ato rrezitën bashkë, sidomos kur janë të shtrira, shkruan Syri Kosova.

Ka qenë Gwen ajo e cila në Instagram ka hedhur një foto ku dy bukuroshet shihen të shtrira në stomak, derisa rrezet i merrnin në shpinë e të pasme.

Me shumë pak rroba në trup, padyshim që ato duken superseksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco