Kaq afër të zhveshur Morenën nuk e keni parë moti

Kaq afër të zhveshur Morenën nuk e keni parë moti

22:00, 07/07/2020

Morena Taraku është një nga emrat më të përfolur të momentit.

Ditëve të fundit, jo për ndonjë skandal, por, për faktin se po rri shumë e zhveshur, mirëpo, kjo gjë i arsyetohet, pasi, është në pushime, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Instagram sot hodhi një fotografi ku na mahniti me paraqitjen e saj.

Morena e bëri një selfie dhe nga afër dukej shumë seksi e veshur vetëm me bikini.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco