‘Familja mbi gjithçka’, Taulant Xhaka ndan portretin më të bukur krah bashkëshortes dhe djalit

‘Familja mbi gjithçka’, Taulant Xhaka ndan portretin më të bukur krah bashkëshortes dhe djalit

21:15, 07/07/2020

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka ka ndarë së fundmi një nga portretet më të bukura të familjes së tij. Ai ka publikuar një ‘selfie’ me bashkëshorten dhe djalin e vogël, duke shkruar se familja qëndron e para në çdo moment. Me siguri Xhaka duhet të jetë shumë i lumtur tani që familja e tij po krijon kujtimet më të bukura me më të voglin e shtëpisë.

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë këtë postim, e disa prej tyre kanë zgjedhur edhe të komentojnë duke e komplimentuar familjen e Xhakës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco