FOTO/ Modelja dhe sportistja e njohur ngre temperaturat

FOTO/ Modelja dhe sportistja e njohur ngre temperaturat

13:52, 07/07/2020

22-vjeçarja Antonella Fiordelisi, përveçse sportit, i është përkushtuar edhe modës, duke siguruar tashmë kontrata me firma të njohura. 

 Gjithashtu bukuroshja italiane e sportit të Skermës vazhdon të postojë fotot e saj seksi, e veshur thjesht me bikini.

Si gjithmonë nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet në fotot e saja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco